Domov » Služby » Svatební fotograf

Svatební fotograf

Jsem fotograf na svatbu Roman a vy jste určitě zamilovaný pár, který hledá fotografa na svatbu. Těšíte se na svatební focení, ze kterého nebudou jen fotky, ale i skvělý zážitek?


Vaše svatba bude úžasná a skvělá!

Čeká Vás přirozený pohyb, zábava, uvolněná atmosféra a hodně smíchu. Postarám se o přirozené svatební fotky s emocemi, příběhem a dynamikou. Vy si budete užívat a já budu fotit. Při mém stylu svatebního fotografování vůbec nemusíte pózovat, pokud vyloženě nechcete. Tedy kromě povinného kolečka, kterým /povinné jízdy, kterou/ je například společná fotka svatebních hostů.
Nejoriginálnější, nejzábavnější, nejpřirozenější, nejromantičtější a nejlepší fotografie vznikají jen tak. Spontánně a bez pózování. Tak, jak je tomu i u dětí. Mým cílem je, abyste nedostali jen svatební fotky, ale abyste skrze fotografie vzpomínali na zážitek ze svatebního focení a Vašeho svatebního dne.

Fotograf na svadbu

Vhodný fotograf na svatbu?

Nejlepší svatební fotograf pro Vás bude ten fotograf na svatbu, který si s Vámi bude rozumět především lidsky. Jsem přesvědčen, že povaha svatebního fotografa se promítá i do jeho fotografií. Co se mě týká, jsem veselý člověk, který svatbu nebo rande fotografuje více reportážním způsobem. Líbí se mi volnější příběh a dávám svatebnímu páru maximum volnosti, aby si mohl svatbu užít se svými přáteli a rodinou. Vy si užíváte a já fotím. Jsem komunikativní a říkají o mně, že zapadnu do každého prostředí.Jak fotografuji svatbu

Někdy se schovám jako tajný agent a fotím momentky, někdy zase pomůžu uvolnit atmosféru a zapomenout na objektiv fotoaparátu. Ne každá nevěsta je rozená modelka, a ne každý ženich je rozený model. Proto věřím, že můj styl svatebního focení dává příležitost k dynamickým a originálním fotkám s emocemi oběma skupinám. Svatby jsou plné nádherných prchavých chvil, které ukazují skutečnou podstatu svatebního dne. Jsem svatební fotograf, který 90% času tyto momenty vyhledává a zachycuje fotografováním mezi rodinou, svatebním párem a přáteli.Svadobný fotograf
Fotograf na svadbu

Cestovatel dobrodruh

Vycestuji kdekoli v ČR.
Overiť termín 

Ověřte si svůj termín

Napište nebo zavolejte Vaši představu o svatebním focení.  Těším se na zprávu a že vás poznám.
Kontaktujte mě

Spojte se se mnou

Těším se na Vaše zprávy, maily a telefonáty. Především Vás ale rád potkám osobně.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.cz