Domov » Služby » Párové a rande focení

Párové a rande focení

Nafotím Vám přirozené a jedinečné fotky s příběhem. Fotím úsměv, zábavu a dobrou náladu. Fotím zážitek a příběh, který jste během focení zažili. Nemusíte být profesionální modelka či model, abyste na fotografiích vypadali dobře. Focení bude zážitek a zábava.
Rande fotenie

Prirodzené dynamické párové a rande fotky s emóciou a príbehom

Pojedeme na procházku do města, na louku nebo do lesa a budeme dělat to, co běžně děláte. Možná si někde dáme kávu, zmrzlinu – pojedeme jednoduše na příjemný výlet. Vše samozřejmě záleží na dohodě. Vybereme místa, lokality a činnosti, které máte rádi, které vás reprezentují. Budete dělat to, co vás baví, v prostředí, které se vám líbí

Zapomněl jsem na focení?

Nezapomněl. Já při tom budu fotit a vy si budete užívat. V rámci focení minimalizuji pózování a maximalizuji pohyb. Je lepší užívat si focení bez pózování a výborný výsledek se dostaví.

PRO KOHO JE RANDE FOCENÍ?

Párové a rande focení před svatbou je skvělá možnost zdokumentovat vaši společnou minulost a doplnit vaše svatební fotky o to, co bylo před svatbou. Pokud jste více než pár, tedy rodinka, fotografuji i rodiny.
Můžeme fotit na místech, která máte rádi, kde jste se poznali – můžeme fotit běžné situace,
váš životní styl. Fotky můžete použít například jako prezentaci ve svatebním programu. Kromě toho je to skvělá možnost poznat se před vaší svatbou. Párové a rande focení může být zajímavé například i pro mladé dvojice.


Kontaktujte mě


Galerie

Více fotografií

Spojte se se mnou

Těším se na Vaše zprávy, maily a telefonáty. Především Vás ale rád potkám osobně.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.cz