Domov » Služby » Lifestyle fotograf

Lifestyle fotograf

Co rádi děláte? Jaký sport máte rádi? Jaké produkty máte rádi? Nechci být zvědavý, ale právě to je Lifestyle fotografie. Je to v podstatě fotografování nebo zachytávání člověka uměleckým způsobem v běžných životních situacích.
Lifestyle-produkty

Přirozené fotografie

Prvky Lifestyle fotografie využívam aj pri fotení portrétov, pri rande a párovom fotení, ale aj pri fotení rodín. Teším sa na každé pohodové fotenie. V statických a pózovaných fotkách využívam bežné prostredie a činnosti – jednoducho to, čo vás reprezentuje. Druhou a viac obľúbenou možnosťou je fotenie absolútne bez pózovania. Vy si budete užívať – budete robiť to, čo máte radi, a ja budem fotiť.

Zachytím momenty, které milujete nejvíc na světě.

Součástí životního stylu mohou být také různé produkty. Proto tento druh fotografie s oblibou víc a víc využívají firmy a značky pro podprahovou prezentaci svých produktů. Není nic lepšího, než ukázat produkty při reálném používání a zaujmout cílovou skupinu uživatelů. Budoucí zákazníci se s produkty a značkou ztotožní mnohem lépe, ať už se jedná o prezentaci na sociálních sítích nebo v propagačních materiálech. Je to opravdu skvělá možnost, jak prezentovat produkty nenásilnou formou. Nejsem však produktový fotograf. Nefotím produkty v ateliéru nebo komerční produkty pro webové stránky či internetové obchody.


Kontaktujte mě

Galérie

Viac fotografií

Spojte se se mnou

Těším se na Vaše zprávy, maily a telefonáty. Především Vás ale rád potkám osobně.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.cz