Domov » Služby » Lifestyle fotograf

Lifestyle fotograf

Co rádi děláte? Jaký sport máte rádi? Jaké produkty máte rádi? Nechci být zvědavý, ale právě to je Lifestyle fotografie. Je to v podstatě fotografování nebo zachycení člověka uměleckým způsobem v běžných životních situacích.
Lifestyle-produkty

Přirozené fotografie

Prvky Lifestyle fotografie využívám i při focení portrétů, při rande a párovém focení, ale i při focení rodin. Těším se na každé pohodové focení. V případě statických a pózovaných fotek využívám běžné prostředí a činnosti – jednoduše to, co Vás reprezentuje. Druhou
a víc oblíbenou možností je focení absolutně bez pózování. Vy si budete užívat – budete dělat to, co máte rádi, a já budu fotit.


Zachytím momenty, které milujete nejvíc na světě.

Součástí životního stylu mohou být také různé produkty. Proto tento druh fotografie s oblibou víc a víc využívají firmy a značky pro podprahovou prezentaci svých produktů. Není nic lepšího, než ukázat produkty při reálném používání a zaujmout cílovou skupinu uživatelů. Budoucí zákazníci se s produkty a značkou ztotožní mnohem lépe, ať už se jedná o prezentaci na sociálních sítích nebo v propagačních materiálech. Je to opravdu skvělá možnost, jak prezentovat produkty nenásilnou formou. Nejsem však produktový fotograf. Nefotím produkty v ateliéru nebo komerční produkty pro webové stránky či internetové obchody.


Kontaktujte mě

Galérie

Viac fotografií

Spojte se se mnou

Těším se na Vaše zprávy, maily a telefonáty. Především Vás ale rád potkám osobně.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.cz