Domov » Služby » Focení dětí

Focení dětí

Pokud máte zájem o přirozené fotografie dětí, jste na správném místě. Zapomeňte na pózování. I focení dětí může být pro všechny zážitek.
Rodinné fotenie

FOTOGRAFOVÁNÍ MLADŠÍCH DĚTÍ

Děti vždy fotím při běžné činnosti. Často také na svatbách či jiných příležitostech. Vezmete mě na výlet, na dětské hřiště, budeme spolu mluvit, děti si budou hrát, a já budu fotit tehdy, když to děti nebudou vnímat. Přirozené focení dětí vyžaduje sice víc času, ale výsledek stojí za to. Stejně tak pocit z focení je úplně jiný. Focení bez pózování je zážitek pro všechny. Můj styl focení vlastně ani není focení. Je to příjemně strávený čas, z něhož si odnesete emoce, zážitky, příběh a své děti zachycené na krásných fotografiích.

FOCENÍ STARŠÍCH DĚTÍ

Focení starších dětí už může samozřejmě obnášet i pózování – fotky s vědomím, že fotograf fotí. V tomto případě se nemusí jednat jen o klasickém focení. Může to být i originální dárek nebo překvapení. Možná na Vaše děti čeká nějaká sportovní soutěž, rádi tančí, chodí na karate, balet, či jiné tréninky. Může se jednat o vystoupení, oslavu, případně dosažení nějakého úspěchu. Rád nafotím i tyto situace v přirozeném prostředí. Ať už Vaše děti dosáhly nějakého velkého vítězství, nebo jsou pro Vás těmi nejroztomilejšími stvořeními, byla by škoda nezachytit to na originální a přirozené fotografii.Kontaktujte mě

Galéria

Spojte se se mnou

Těším se na Vaše zprávy, maily a telefonáty. Především Vás ale rád potkám osobně.
Fotograf Roman Hruška
ahoj(at)romanhruska.cz